| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU ajutati-ma va rog am 14 ani si ma intilnesc cu un baiat. si el i-a spus prietenei mele cele mai bune ca vrea sa se sarute cu mine. dar eu nu stiu cum se saruta cu limba. ce sa fac eu daca el incepe? dati-mi va rog niste sfaturi.

6 răspunsuri:
| Gabriella24 a răspuns:

Imi aduc aminte cum a fost primul meu sarut cu limbutza blushing nimeni nu stie la inceput iar tu nu trebuie sa iti faci griji pentru ca va veni de la sine prima oara cand am sarutat eu cu limbutza prietenul meu de atunci a ramas socat [fiind mult mai mare ca mine] a zis ca nici una din toate prietenele lui mult mai mari ca mine nu saruta asa bine... va veni de la sine garantez Bafta! :*

| oanasunshine a răspuns:

Am avut si eu problema asta chiar ierilaughing. M`a sarutat french chiar daca eu habar n`aveam, dar singurul lucru care`l poti face este sa te lasi sarutata de el, nu sa respingi sarutul, altfel va crede ca nu`ti place sau ca nu vrei sa te sarute. Sau ii poti spune s`o ia usurel, adica sa nu inceapa direct cu sarutul cu limba pentru ca tu nu ai experienta. Rezolvi tu. Bafta. :*

| 4ndr3x a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci...fiind fata...este sa il lasi pe el sa o faca. Tu decat trebuie sa te lasi dusa de val si vei prinde repede! Bafta! fundita?love struck

| CataBlue a răspuns:

Nici unu nu stiam sa ne sarutam de la inceput. Fi calma si lasa totul sa curga, vei vedea ca o sa te descurci. Faza e sa nu crezi ca faci ceva gresit, pentru ca efectiv nu ai ce gresi. CURAJ!

| alexandrabwaa a răspuns:

Nimeni nu se naste si gata stie sa sarute lasa-l pe el sa faca primul pas si lasate dusa de val. asa am patit si eu cand eram mai micuta thinking bafta puppy dog eyes

| xaxi a răspuns (pentru alexandrabwaa):

Mersy...sa primit