| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Buna, imi place de doi baieti, cred ca si ei ma plac pentru ca se comporta dragut cu mine, dar am 2 probleme:
1. unul este in clasa cu mine dar nu stiu cum sa procedez
2. celalalt este in clasa a 7-a iar eu sunt intr-a 6-a iar pe el il place si prietena mea cea mai buna! pe acest baiat parca il plac mai mult, dar ce sa ma fac cu prietena mea?
Si inca ceva, de ziua mea merg la Smiley si probabil vine si prietena mea, dar vreau sa dau un bilet unuia dintre baieti. Cui? sa il dau celui de a 7-a si sa ii spun prietenei sa nu vina sau celui care e cu mine in clasa si sa fie totul ok? parca il plac mai mult pe cel de a 7-a.

Răspuns Câştigător
| Nicu_9539 a răspuns:

Tot timpul sa faci ce iti spune inima happy pe parcursul vietii prietenii vin si pleaca la fel cum au ajuns... iti spun din propria experienta

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Fa ce iti dicteaza inima. Eu asa as face in locul tau, si n-as tine cont de nimic si de nimeni.

| Sardinaaa a răspuns (pentru MiruD):

Atunci voi continua cu cel care este ales de inima mea! Mersi! mai astept cateva raspunsuri si poate iti dau tie funda!

| MiruD a răspuns (pentru Sardinaaa):

De obicei, daca faci dupa cap, peste cativa ani regreti alegerea facuta.
Si decat sa iubesti in secret, doar pentru ca nu vrei sa iti superi prietena, nu faci nimic!
Mai tarziu iti vei da seama daca iti este prietena cu adevarat, nu acum!