| euuuu a întrebat:

FUNDA! Ce ii impresioneaza cel mai mult pe parinti? As vrea sa aflu ce pot sa-i spun mamei mele ca sa o impresionez pentru a ma lasa in continuare la street dance.Sau cum pot sa-i propun sa ma lase in continuare la street dance si ea sa accepte?(Nu ma mai lasa deoarece diriginta mea i-a spus ca sunt privita altfel de profesori de cand fac street dance.Cu toate ca rezultatele mele scolare nu s-au schimbat.)

3 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Spune-i ca degeaba te privesc profesorii altfel caci notele tale tot acelea o sa ramana. si mai spune-i ca street dance este doar un dans si nu reprezinta nimic rauhee heeintreab-o ce ar vrea sa faci ca sa te lase in continuarehee heen-am incercat dar poate mergehee hee

| mitzaETS a răspuns:

Poti intra aici
http://goldfmromania.ro/......EST_IQ.php

sau

http://www.studentie.ro/teste/Teste-de-inteligenta-10/

sunt tot feluri de teste
alege-l pe cel preferabil:)
fundita?

| NebuniKkdeea a răspuns:

Eu as zice sa te apuci pe scoala si sa iei note bune sau sa iei un premiu sau sa o ajuti mai mult la treburile casnice sincer am incercat si m-a lasat incearca si tu vezi daca iti merge dar cu ridicarea notei trebuie. neaparat sa tio ridici altfel nai nicio sansa