| Cocolino24 a întrebat:

Funda! Hei TPU! Ma cunosc cu un baiat de destul de mult timp dar ne-am apropiat [ adica sa vorbim la telefon, afara non-stop, sa ne tachinam stiti voi happy ] de cateva luni happy. Mie a inceput sa imi placa de el pentru ca ma intelege si ma asculta. Dar nu vrau sa stric prietenia dintre noi. El ma tot intreaba de cine imi place si il pacalesc cu diferite nume si spun ca nu il cunoaste. Ma tachineaza ne "luptam" laughing ca sa zic asa toata ziua, ne poreclim si radem unul de altul. Voi ce credeti? Ma place? happy

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Tu stii cel mai bine daca te place, dar dupa cum spui ca va tachinati si chestii dintr-astea, eu cred ca te place, si daca si tu il placi e totul super OK, nu? Stii cum se spune: cea mai frumoasa relatie de dragoste dintre 2 persoane se construieste pe prietenia dintre acestea! Asa ca nu ezita, bafta!

| positivity a răspuns:

E frumos să știi că poți avea încredere în prietenia unui băiat! Am văzut ieri un film, „Lol", iar povestea era destul de interesantă: o fată trece prin diverse „probleme", și se îndrăgostește de amicul ei care îi este mereu aproape, însă, nu îi spune că îl place pentru a nu strica prietenia dintre ei. Ți-l recomand și ție!
În plus, e posibil să-i placă de tine, sau poate doar te consideră o bună prietenă. Nici eu nu știu răspunsul.

| grab a răspuns:

"El ma tot intreaba de cine imi place"

DA!

Acuma fii constita cu tine si cu el si fa si tu un pas in fata, nu te mai codi! happy