| sniper2998 a întrebat:

[[[ FUNDA LA PRIMUL RASPUNS ]]] am o prietena ( nu mai mult decat prietena ) si are un iubit, faza e ca ma priveste din 3 in 3 minute si ma studiaza parca as fii un extrateterestru, cand iesim pe afara cu gasca ma priveste si iar ma studiaza, si ma studiaza, pana pleclaughing intrebarea e: ma place? ma iubeste? sau doar vrea sa il faca gelos pe iubitul ei? ps: se cam cearta cu el

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| AndraRox a răspuns:

Te placeee! nu-i logic? De fapt, din ce ai spus cred ca-i moarta dupa tine! M-am gandit ca poate vrea sa-si faca iubitul gelos dar daca spui ca se cearta, ATUNCI> sigur te place.
Du-te la ea, daca n-ai facut-o deja, si vorbiti. Adica nu-i nimic daca o iei mai tare, tu doar intreab-o de ce e asa si gata.

| Sebasteano a răspuns:

Frate nu ii logic
Daca te priveste asa ii normal ca te place Dar mai bine ar trebui sa o intrebi cu tupeu
,, Dece ma studiezi asa ma placi spune-mi sincer,,
si ea iti va raspunde cu da sau nu

| sniper2998 explică (pentru Sebasteano):

Mersi pentru raspuns, mai astept raspunsuri, poate e unul din partea unei fete (vreau sa discut mai multe cu o fata)happy