| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place mult de un baiat. Clasa lui e langa a mea. Nu prea ne cunoastem/. am vazut k si el se uita la mine intr-un fel.eu chiar il plac. si nu stiu cum sa fac sa isi dea sigur seama fara sa-i spun eu sau altcineva. ce sa fac? puppy dog eyes FUNDA~!

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa il fixezi cu privirea cand il mai intalnesti.Cu siguranta o sa para surprins ca te uiti insistent la el si te va intreba daca s-a intamplat ceva, la care tu poti sa ii spui ca ti se pare ca il stii de undeva, iar apoi incearca sa dezvolti cu el o mica discutie.Succes!