| alleluiah a întrebat:

Funda! Va rog cititi pana la capat!
Ce sa cred despre un baiat care: de mine se "ciocneste" iar pe celelalte fete din clasa le ocoleste (vreau sa spun ca nu sunt tocmai cea mai "buna" fata din clasa), o data se juca pe telefon si un coleg ia atras atentia ca fata pe care o vor toti din clasa facea 8-uri (adica dadea din fund in aer incercand sa faca forme de 8) si el a zis ca a mai oprit si jocul degeaba, s-a jucat odata in parul meu zicand ca de mult vroia sa faca asta, de cate ori ia cheile clasei imi atinge absolut toata palma(eu am cheile, iar el mai intarzile la ore si vine dupa chei cand plecam la laborator), incearca mereu sa ma faca sa rad, chiar ieri era cu ghiozdanul in mana si ma intreba daca a venit colega mea de banca si el nu se muta niciodata din banca in care sta(doar daca nu e libera banca din spatele meu)..adica odata a preferat sa stea singur decat sa stea in banca cu oricine altcineva, il surprind mereu uitandu-se la mine in ore, face tot felul de sunete ca sa imi atraga intentia, cand jucam carti in pauza sta numai langa mine si odata cand era afara cu un coleg stateau la o banca mai multi si erau acolo si cele mai frumoase tipe din scoala si cand am iesit si eu afara a plecat imediat de la banca si se plimba mereu pe langa noi 2 si se uita insistent la mine zambind si se plimba mereu pe langa banca mea si pana nu imi atunge el ceva de pe acolo nu se lasa.
Deci ce sa cred depre el?
PS. Multumesc ca ai citit atat si daca tot ai citit pana aici lasa si un raspunsbig grin

4 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Ooooo love struck ce dragut e. Ce dulce e faza aia cu parul (cand se juca in parul tau ). Din cum l-ai descris pare un baiat super si e evident ca e in limba dupa tine. Daca si tie iti place de el ai putea pur si simpu sa ii spui (fara rusine deoarece sunt convinsa ca si el te place ).
Bafta!

| vintageheart a răspuns:

Din ce ai povestit, este evident ca nu-i esti antipaticalaughing
Am avut si eu astfel de ganduri in generala, si stiu ca pur si simplu nu poti sa nu te gandesti la acea persoanalaughing Incearca sa nu-l provoci cu nimic, adica sa nu te dai la el. Daca va continua cu acest "joc" inseamna ca te place cu adevarat.
Oricum, sa nu iei in serios "iubirile" acestea, sunt frumoase si amuzante, dar la varsta ta( banuiesc ca esti in generala) nu merita continuate mai mult de atat happy

| MetalForever a răspuns:

E clar ca te place,nu e evident?
Unii virgini sau unii care nu or avut in viata lor o prietena, asa se comporta cu fetele care le plac, sau macar care le atrag atentia(cunosc asemenea specimene)-daca si tu il placi, e clar, la vara sunteti impreuna.

| Doηηa a răspuns:

Simplu,te place mult!winking