| Fdstra a întrebat:

Funda&voturi pentru cele mai utile sfaturi, am intr-adevar nevoie!crying
Deci il iubesc pentru ceea ce este, i iubesc sufletul, firea, dar nu ma atrage fizic...totul a fost bine si frumos pana ne-am intalnit si l-am studiat foarte indeaproapethinking Ma adora, ar fi in stare de orice pentru mine si mi-a demonstrat asta.Am puterea de a-l manipula si stiu sigur ca ma iubeste.Si eu eram foarte indragostita de el, capabila sa trec peste orice datorita lui si pentru el, si acum mi-e drag, dar cred ca imi este imposibil sa trec peste infatisare si ma gandesc totusi fara lacrimi la despartire, ceea ce l-ar rani ingrozitor... oare ce e de facut?!cryingcryingcrying

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| missoriginal a răspuns:

Ai noroc daca te iubeste asa de mult
mai bine unul care sa te iubeasca sincer decat un BAD BOY care azi iti promite ca te iubeste s.a.si cu prima ocazie te lasa pentru. alta ca aia are nu stiu ce

daca totusi vrei sa te desparti de el atunci...
gandeste-te:vrei un baiat care sa te iubeasca si sa fie alaturi de tine sau preferi un baiat prefacut care trage cu coada ochiului la altele.desigur ca nu toti cei ''aratosi''sunt asa rai dar... ma rog...
sper ca ti-am fost de ajutor happy
fundytzaa?love struck

| sunshine939 a răspuns:

As vrea sa gasesti pe unul foarte frumos sa se poarte ingrozitor sa vedem daca iti convine.e un barbat unic ce ai gasit tu.iar tu ii dai cu piciorul...

| simonamaria a răspuns:

De facut este sa te gandesti bine inainte de a decide ceva.Tu esti singura care sti daca iti doresti alaturi un baiat care te iubeste,asa cum spui, sau un baiat frumos, genul metrosexualului dar care sa nu te iubeasca sau, mai rau pentru ca e frumos sa umble cu mai multe.Tu ce preferi? Si daca stam sa ne gandim nu gasesti in fiecare zi pe cineva care sa te iubeasca asa cum spui! Oricum te sfatuiesc sa ai grija ce decizi pentru ca apoi sa nu regreti ca ai ratat dragostea din vanitate!