| Radoi_Maria_1995 a întrebat:

Heeeey!
Este cineva la liceul militar?
Vreau si eu păreri
Meersi! :*

4 răspunsuri:
| eckblume a răspuns:

Https://www.reddit.com/......m_e_acolo/

https://www.youtube.com/watch?v=BHI8QxJboFg

Sunt reguli stricte acolo. Nu poti pleca dupa bunul plac. Mai cauta pe internet si formeaza-ti o parere.

| PsyhoChild a răspuns:

Am vrut sa dau acolo dar am luat nota mică la istorie.
În orice caz mi-au prezentat oferta detaliat și iti pot spune că ți pierzi adolescenta cu liceul ala.
Stai la ei în cămin și ai voie să mergi acasă doar în weekend.
În timpul săptămânii nu ai voie să ieși în oraș, trebuie să stai doar în incinta școlii.
Totul e foarte strict acolo și eu zic ca pierzi multe dacă nu mergi la un liceu în oraș