| Gixaabaii a întrebat:

O prietena de-a mea sa desp de iubitul ei pentru ca el este prea gelos.intr-o zi ea a primit un mesaj de la un baiat de la tara de la bunicii ei.si in mesaj scria ca ii e dor de ea.si cand se mai duce pe acolo. iubitul ei ia citit mesajul fara ca ea sa stie si sau certat iar seara a sunat-o si s-au despartit pentru ca el e foarte foarte gelos. iar acum i-a spus el ca o iubeste. si am intrebat-o daca tine la el si ea a zis da dar e foarte gelos. ce credeti ar mai putea fi ceva intre ei? daca gelozia lui este asa de mare? FUNDA pentru ce`l mai bun raspuns!love struck

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Gelozia este o boala, este foarte greu sa stai langa un om gelos. Vesnic vei fi controlat/a, iar la un simplu pas "gresit" incep crizele... Totusi sa vorbeasca cu el si sa-i arate ca nu are motive sa fie gelos, nu stiu ce "efect" va avea... Imi pare rau

4 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Sincer pe ea o mananca rau straight face ce cauta cu mesajele cu ala cand stie ca are gagic frate cand ai ceva la care tii. nu te mai baga si pe altu oricum pmn nu e nimic de facut asa e baiatu... daca s'ar impaca i'ar trebui ceva luni bune... bft :* si noroc bft

| Aliutza a răspuns:

Eu zic s`o lase balta cu relatia asta. O colega de`a mea are un iubit tot asa, foarte gelos si cand i`a zis ca nu mai vrea sa fie cu el, tipul a incercat pe bune sa se spanzure. Nu cred ca merita sa`si faca atatea probleme. Baieti nu sunt?

| Blackflake a răspuns:

Eu zic ca e destul de justificat baiatul. Adica cemai nene, are tot dreptul sa se supere, e clar ca intre ea si baiatul de la tara e ceva sau cel putin a fost si mai are urmari.Eu zic ca baiatul ar trebui sa o uite.

| dacy_4892 a răspuns:

Pai asta doar ea stie dar daca il iubeste normal ca ar trebuit sa mai fie ceva intre ei!