| anonim_4396 a întrebat:

Heeei!

Eu marti am test la istorie ( azi e duminica ) si urasc istoria.
Este plictisitoare. poate nu o inteleg eu, dar asta este opinia mea
Invat la ea doar din obligatie... dar nu inteleg mai nimic.
Cum as putea invata mai bine?

Funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crisss22 a răspuns:

Incearca sa inveti logic si cand inveti sa te concentrezi numai pe aceasta materie numita istorie. Iar cand inveti citeste un lucru de mai multe ori pe bucatele nu citit tot odata ca astfel nu vei intelege nimic. Si gandeste si logic ce urmari are sau etc. Alta sansa nu ai.