| Chlo a întrebat:

Heeei guys^^. vine ziua mamei si nu am nici cea mia vaga idee ce sa ii cumpar. De multe ori i'am spus ca o iubesc si multi m'au si sfatuit sa'i zic doar asta dar eu vreau sa'i fac caodu eva pe care sa'l tina minte. Funda pentru intrebarile cele mai faini

1 răspuns:
| Gabitzzza a răspuns:

-poti sa ii cumperi daca ii plac florile o vaza (comandata) pe care sa scrie te iubesc mama etc ce crezi tu ca e cel mai tare
-un set de parfumuri ceva care sa aiba un miros mai aparte si sa ii placa mult
-un tablou ceva frumos cu tine si ea sper sa iti fie de folos