| gshdyxdjs a întrebat:

Heeey. am nevoie de niste sfaturi. deci. am 15 ani si pana acum nu am avut nici un crush. ei bine in momentul de fata se intampla sa am unul. si nu stiu cum si ce sa fac.
vedeti voi, eu si el plecam de la scoala in aceeasi directie(mergem si cu metroul iar el coboara cu o statie inaintea mea). asa ca, l am intrebat o data daca vrea sa mergem impreuna si a zis ca nu pentru ca sta peste program cu prietenii. era sincer, numai ca ideea e ca azi, l am mai intrebat o data. si uite cum a decurs totol:
--deci mergi cu metroul?
--dap... n a mai apucat sa zica altceva ca l a strigat o profa.
ok toate bune si frumoase cand ma gandesc... daca n a priceput?
si imediat cu se termina programul o zbugheste pe usa.
(asa face de obicei cand nu sta peste program)
deci
1. a plecat asa pentru ca a uitat?
2. oare nu s-a prins ca incercam sa l invit in oras?
3. sunt dezgustatoare si nu vrea sa aiba nimic de aface cu mine?!
SUNT CONFUZA!

ajutor.

Răspuns Câştigător
| Carmen878 a răspuns:

Eu cred că varianta 2. Încearcă totuși să mai încerci o dată... Și să te asiguri că a înțeles ceea ce voiai.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Probabil ca el nu înțelege de ce e așa important drumul cu metroul, adică nu e ceva neobișnuit pentru el și de asta nu a dat importanta.