| Hamstersubacoperire20 a întrebat:

Heei. Îmi puteți da un sfat?
Am o mică presimțire că un băiat mă place.
Pe rețelele sociale nu pare deloc. Dar când suntem față în față e diferit.
E cu mine la fotografie, simt că vrea sa stea cat mai aproape de mine, si parca se uita dupa mine.Nu stiu...Am mai primit niste semne, nu foarte clare. El e foarte timid de fel.
Îmi puteti da un sfat? Ma place? Nu ma place? Cum ar trebui sa-mi dau seama? Sau ce ar trebui sa fac pentru a stii sigur?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PAi daca tot e coleg cu tine poti profita si sa-i dai intr-o zi mesaj sa-l intrebi de ceva de la scoala ori la scoala sa te bagi in seama cu el tot pe ceva de genu, vedeti cum decurge conversatia si cand va mai apropiati si vorbiti mai mult poti sa-i propui sa va vedeti la un suc, la o plimbare etc

| Ravenous a răspuns:

Daca si tu il placi, invita-l la o intalnire si discutati mai multe acolo, fata in fata.