| BereCuLamaie a întrebat:

Heei TPU! pe 27 dec. este ziua unei colege. si as cam vrea idei de cadouri. va rooog happy m`am gandit sa ii iau si un tricou cu un mesaj. asa ca daca aveti mesaje haioase va rog din nou sa-mi dati o idee laughing Pupici! fundita cele mai originale! happy

Răspuns Câştigător
| maxbaietas a răspuns:

Pai eu de exemplu am dus un parfum si sampon pentru corp (JUST CAVALLI) + un ursulet (o rena mai exact ) si o ciocolata (Milka ) dar e buna si idea ta big grin

1 răspuns: