| YesOMG a întrebat:

Hei! Acum cateva luni mi-am sters contul de FaceBook. De atunci lumea mea s-a schimbat...Multi baieti profitau de asta, iar pe mine nu ma mai stia nimeni.
Mi-am dat seama ca in secolul 21 este o vorba: "Nu ai facebook, nu existi!".
Acum, incerc sa-mi fac prieteni dar nu e asa... pentru ca orice baiat pe caree l-am intalnit in aceste luni nu mi-a dat importanta pentru...un nimic!
Consider ca, inchiderea contului a fost foarte bine pentru mine ( ma refer la scoala ) dar nu si in realitate cu alti prieteni care "exista", nu ca mine!
Sunteti de acord cu asta?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trăiește realitatea, nu viața pe cablu!
Pa, pa.

| YesOMG explică (pentru Legiuitoarea):

De unde ti-a venit? laughing))))))

| mona a răspuns:

Eu nu sunt de acord si consider ca este o mare prostie facebook-ul care a sucit mintea multor persoane mai ales tineri, cine vrea sa iti fie cu adevarat prieten nu tine cont daca ai cont pe o retea de socializare, ai facut bine ca ti-ai inchis contul, crede-ma

| ILoveYou26 a răspuns:

E o prostie! Lumea a luat-o razna.Lumea in loc sa traiasca in viata reala, traieste in cea virtuala.
Stai linistita.Cine vrea sa fie prieten/a cu tine nu tine cont ca n-ai facebook.
Iar un baiat care doreste sa stea cu tine, nu trebuie sa-l intereseze daca ai facebook sau nu. Daca vrea sa te cunoasca mai bine puteti sa va vedeti, sa vorbiti.
Dar depinde si cati ani aveti.Ca daca e un baiat cu mintea scurta care gandeste aiurea, nu ai avea cum sa-i ceri asa ceva straight face