| Tweety_5554 a întrebat:

Hei,all! Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi:ce parere aveti in legatura cu aceasta tinuta:camasa alba simpla bretele negre(am de ales intre simple subtiri si negre mai groase cu note muzicale albe) si papion(negrucudantela sau albsatinat cu buline albe) pentru mers la teatru?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da ar fi perfect, ar merge la teatru

| Tweety_5554 explică:

Deci e ok pentru teatru? nu e prea elegant nu?
dar care modele sa aleg?

| silviuGL a răspuns:

Salut, eu zic ca ar fi bine sa apelezi la o curea negra cu o catarama pe placul tau, si o cravata gri cu punctulete albe.

| Tweety_5554 explică (pentru silviuGL):

Parca este prea masculin(mentionez ca sunt fata) :d dar mersii oricum!

| iiLexu a răspuns:

Ai putea alege bretelele simple subtiri si papionul negru cu dantela. happy

Sper ca te-am ajutat.