| DeeeaMyhhhaElla a întrebat:

Hei!
Am mai pus 2 intrebari asemanatoare care erau in legatura cu acelasi subiect si va rog sa nu ma credeti disperata.
Deci cand am mancat ceva am simtit ca mancarea imi ramane in gat si de atunci in continuu cand mananc se intampla la fel.
Ce pot sa fac? Multi au spus ca ar fi de la psihic, adica am inghitit nemestecat si s-ar fi declansat un atac de panica si de atunci am aceasta frica. Dar m-am gandit si la disfagie, vaa rooog mult spuneti-mi daca este ceva legat de disfagie.
Si pe alt site am avut aceeasi intrebare si mi s-a spus ceva cu "inghititul limbii" nu stiu ce sa mai cred. AJUTATI-MA! Urgent! Maine ma duc la doctor dar vreau sa ma ajutati! Multumesc oricum.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acum tind sa cred ca este ce spui tu, DISFAGIE.
Uite,
http://www.divahair.ro/......_tratament
Dar,pana nu vei merge la medic sa vezi ce este cu adevarat, nu stii ce este.
Cu placere.
Te pup!

| DeeeaMyhhhaElla explică (pentru anonim_4396):

Ms mult pentru raspuns, dar dupa parerea ta este ceva grav si se poate trata? Scuze daca iti iau din timp, daca nu vrei sa raspunzi imi cer scuze inca o data!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeeaMyhhhaElla):

Buna.
Nu stiu daca neaparat este ceva grav, acum nu sunt medic, desii imi doresc mult sa devin, de-asta zic ca trebuie mers la medic.
Mai mult de atat nu te pot ajuta.
Sanatate.