| justsmile8 a întrebat:

Hei! Am o nelamurire si as vrea sa ma ajutati.Este un baiat pe care eu il plac, dar nu stiu daca simte la fel.E genul timid si un prieten de-al meu mi-a zis ca a vorbit cu el si ca ii e frica sa nu faca ceva gresit.Se uia dupa mine mereu si vine pe la clasa mea si il cheama pe acel prieten si ii pune intrebari banale si de fiecare data se uita in clasa cand vorbeste cu el.Prietenul lui ma tot urmareste in fiecare pauza.Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Ca e interesat de tine

3 răspunsuri:
| VioletaaaCX a răspuns:

Sincer, mie personal nu mi plac baietii care nu stiu sa se comporte, un baiat care isi doreste pe o anumita fata, face tot posibilul sa incerce sa o cucereasca, daca ii este frica si nehotarat, el va avea de pierdut.

| Radu1015 a răspuns:

Cred ca ii place de tine.

| ZuzuMissy a răspuns:

Intreaba-l daca ii place de tine...cel mai simplu