| PaulaMz a întrebat:

Hei... Am o problema. Vara trecuta am cunoscut un baiat cu care sunt si in acest moment. Dar relatia noastra a infuriat multa lume. Iar toate fetele care il placeau au inceput sa ma urasca si sa ma vorbeasca de rau. Asta nu m-a deranjat si nici nu o va face. Dar este o fata care chiar ma uraste si vrea neaparat "sa ma bage in spital" nici dupa 10 luni nu a incetat sa ma caute peste tot. Ea este de etnie rroma si stie sa bata foarte bine. laughing a dat-o pe cea mai buna prietena a mea cu capul de asfalt si era sa o bage in spital. Motivul: era prietena mea. Atunci va inchipuiti ce mi-ar face mie. Si am inceput sa ma tem destul de tare cand s-a mutat la mine in cartier.
Va rog dati-mi si mie un sfat. cum as putea sa scap de ea. Eu nu i-am facut nimic. Deabea daca stiu cum arata...

Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ioana21S a răspuns:

Daca se i-a de tine explica-i cu vorba buna cum sta treaba. Daca nu spune-i prietenului tau sa i-a masuri.Parerea mea.Bafta!

| PaulaMz explică (pentru ioana21S):

I-am spus prietenului meu. dar ei nu ii pasa. l-a pus pe unu sa-l bata. si-a luat bataie din cauza mea. straight face

| Klaryssa a răspuns (pentru PaulaMz):

Frate da ce e ea? Ucigasa?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lege exista si pentru ele, vorbeste cu matusa ta si poate mergeti impreuna la politie pentru a depune o plangere

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

{
If(bataie==1)
call politie;
else if(bataie==0)
ignora;
}

| robijam a răspuns:

Daca nu poti face nimic si vrea sa te atace, pregateste-te pentru un potential atac poarta la tine un spray paralizant sau un pistol de airsoft

http://www.airsoft.ro/SRC-PISTOL-MODEL-765--GNB--SILVER_3714

http://www.airsoft.ro/SRC-PISTOL-MODEL-025--GNB--SILVER_3712

http://www.airsoft.ro/......OCKET_4136

http://www.airsoft.ro/......40-ML_3629

| Klaryssa a răspuns:

Anunta-i pe parintii tai, incearca sa stai cat de departe de ea, nu te pune in gura cu acea fata pentru ca s-ar putea sa ajungi rau.P.s. Felicitari pentru relatie, sa va tina :*

| PaulaMz explică (pentru Klaryssa):

Pai parintii mei sunt plecati in Italia iar eu stau cu o matusa in varsta de 64 de ani... nu cred ca m-ar putea ajuta... dar multumesc oricum :*

| Sh4Dow a răspuns:

Bai da'o naibi ce pericolosi mai sunt tigani astia =). Eu am numai 14 ani... si daca mi'ar fi facut asa cineva, l'as fi facut sa'si doreasca sa nu se fi nascut.

| anamariafrumoasa30 a răspuns:

Ar fi mai bine sa renunti la baiatul asta sau sa o faci pe ea sa creada ca va-ati despartit si pe cei din jurul vostru pentru ca in zilele de azi nu sti cine iti este prieten si oricine o poate instinta de relatia voastra si daca afla ca ati minti-o va fi mai rau, ferestete de ea si incearca sa stii doar tu cu prietenul tau despre relatia voastra.
FUNDA?

| anamariafrumoasa30 a răspuns:

Ar fi mai ca voi sa va despartiti sau cel putin sa o faceti sa creada ca v-ati despartit si sa incercati sa tineti secretul doar intre voi doi pentru ca nu sti cine iti este prieten cu adevarat si daca fata asta va afla ca v-ati prefacut va fi mai rau. FUNDA?