| FifianaFifi24 a întrebat:

Hei, buna! Am 15 ani si de 3 săptămâni am inceput sa fumez. Doar că uneori ma ia cu amețeală, nu fumez decat o țigare la doua zile. O sa incerc sa fumez tigari slim. Ce marca imi recomandati?
Nu-mi spuneti ca ar trebui sa ma las, am mai auzit asta...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand deloc fumatul la 15 ani, pentru ca ai plamanii in curs de dezvoltare acum, si poti dezvolta un pui de cancer in doar cateva luni de fumat!

| SilviaDulcik a răspuns:

Îți recomand să te lași de fumat. E cel mai simplu și mai "cool".

| Spenser_Edmud_1998 a răspuns:

Kent 8 scurt pentru tine ...esti la inceput...

Răspuns utilizator avertizat