| prizeFTW a întrebat:

Hei ce tigari sa fumez prima data? Si cum sa nu fiu prins de ai mei?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ar fi să te apuci de lucruri serioase care îți vor fi utile pentru viitorul tău, nu fumatul!
Pa, pa.

| MMihai a răspuns:

Ar fi bine să nu te apuci de fumat, de loc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa fumatul copile, nu-ti distruge sanatatea!
Gaseste-ti alte preocupari, nu fumatul.
Te pup!

| fadnox a răspuns:

Cica trebuie sa mesteci guma (d-aia sunt bancile de clasa atat de impodobite)

| Fantastic7 a răspuns:

Kent Click love struck

| andreeadenisa22 a răspuns:

Nu te apuca de fumat, mai devreme sau mai tarziu parintii tot vor afla si vei da de bucluc, dar nu asta este problema, ci ca o sa iti distrugi sanatate, si nu multi se pot lasa mai tarziu de acest viciu, asa ca nu te apuca.

Uite, citeste asta : http://dojoblog.ro/2012/01/26/de-ce-se-apuca-lumea-de-fumat/

http://biblioteca-prafuita.blogspot.ro/......fumat.html

Sper ca te-am ajutat.