| Lauraaaaaaaaa a întrebat:

Hei, de curand m-am luat un Samsung galaxy young dar am o problema cu el. De fiecare data cand vreau sa descarc ceva dupa google play pe el nu vrea. Am incercat cu mai multe conturi dar nimic. Ce-as putea face? Help me, pleaseee

funda

1 răspuns:
| HungaRo a răspuns:

Am avut si eu Samsung galaxy s3 si nu e o problema asa de mare daca nu vrea sa iti descarce ceva de pe google play. E doar aaaaaa cum sa iti spun? Ceva de la google play sau de la retea. Doar da-i un reset si incearca. Dac nu vrea intra poe el asculta muzica, uitate la ceva. O sa-si revina el happy