| NimeniAnonim888 a întrebat:

Hei,eu vreau sa merg la un dermatolog pentru a mi da un tratament,am porii dilatati, acnee si vreau sa imi recomnde ceva nu stiu.
Intrebarea este cum ajung la el? Cum fac rost de o trimitere?
Eu sunt eleva si am 13 ani,stiu ca pentru elevi este gratis happy
Ajutorr,va rog happy
Funda
A da si cum sa ii spun mamei ca vreau sa merg la un dermatolog,ca ea imi va zice de ce,iar eu o sa ii zic si dupa va zice,lasa ca iti trece
DAR NU MAI IMI TRECE ODATA, si poate rezolv mai repedeee

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

E destul de simplu. Mergi la medicul tău de familie şi îţi dă o trimitere la dermatolog.

| lBroken69 a răspuns:

Roaga-o sa vorbeasca cu doctorul de familie,sa iti ceara un bilet de trimitere la dermatolog, convinge-o si tu, arata-i ca nu toata lumea are, ca arata urat pe fata, si etc. Baftawinking