| juventus_milla a întrebat:

Hei, fetelor!
Cred ca toate ati trecut peste astfel de situatii. Nu stiu cum sa fac la scoala cand sunt pe stop. Mi-e rusine sa cer la baie in timpul orei, iar acum cu pandemia la toaleta ajungem doar organizat, nu cand vrem.
Help, fetelor!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe bune wtf? cum adică organizat? bă da mai dă-l naiba de virus, nici să te mai duci la baie nu mai poți da în malluri stau 100 și ceva de oameni și mănâncă fără mască în aceeași încăpere închisă
Revenind la problema ta, folosește-le pe alea negre de la always, cred că sunt cele mai mari, cu unu din ăla n-ar trebui să ai treabă până poți merge la baie

| MPersephone a răspuns:

Eu cred ca daca ii explici profesoarei cu care ai ore problema, vor face o exceptie.