| hgfdsa a întrebat:

Hei.La scoala ne obliga sa purtam camasa alba sau bluza/tricou alb. Ce camasi imi pot cumpara si cum le pot purta?

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Pai daca esti fata poti sa ti iei niste camasi mai barbatesti si sa le asortezi cu o esarfa mai colorata(camasa poti sa o sufleci pana pe la cot)arata destul de bine :-)ca sa inveselesti tinuta.

3 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

Da si daca esti baiat daca iti iei camasa poti sa iti pui o cravata mai larguta cu niste blugi

sau un tricou alb il poti asorta cu un fel de batic in jurul gatului ca si cowboyi laughing (de preferabil negru) asa il port si eu happy

sper ca te-am ajutatwinking
fundita?batting eyelashes big grin

| Afgshhakakl a răspuns:

X

| whiteweed a răspuns:

Incearca sa asortezi daca esti baiat jeans cu camasa chiar se poarta e mai casual.