| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Mi-am dat ieri la salon un smiley piercingbig grin. As vrea sa stiu daca pot sa mananc lactate sau sa fumez si va rog, cei care aveti sa imi spuneti cam in cat timp se vindeca total big grin. Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piercing-ul in limba?
*dupa gaurire pune gheata, bea lichide reci timp de o saptamana,
*clateste-ti gura cu apa sarata,
*evita sa consumi lapte sau alte lactate, oua sau alte produse alterabile.

| larisalarisuca a răspuns:

Hei, un smiley piercing nu e in limbalaughing...
Da poti consuma lactate, poti fuma, doar sa nu-l scoti afara des ca te v-a durea... Mie mi s-a vindecat in 3 saptamani. Si ca sa nu se infecteze v-a trebuii sa-ti clatesti gura cu apa de gura in fiecare zi timp de 3 saptamanii... Sper ca te-am ajutat :*!