| anonim_4396 a întrebat:

Hei Ssalut!

Va Rog dati-mi un sfat...))))) :*

Deci am un prieten bun din kopilarie, nu spun ca suntem foarte apropiati dar e Ok...

Mie imi place un pic de el, dar nu stiu ce simte si el

dar imi vorbeste frumos, se poarta bine, imi zimbeste, ma tine de mina, m-a sarutat (la un joc) (desi trebuia pe obraz e a ales pe buze), uneori kear ma si ignora...

Ce spuneti ma place?

Amindoi suntem foarte timizi, uneori ne rusinam cand ne vedem...

Eu nu stiu sa-i spun ca simt ceva sau nu?

Sper de data asta sa am mai multe sfaturi...vA pupp :*

1 răspuns:
| AlinnaAly a răspuns:

Buna! S-ar putea sa te placa, dar sa nu vrea sa iti arate lucrul acesta. Totusi daca intr-adevar tine la tine, va veni singurel la tine si iti va spune lucrul asta. In nici un caz sa nu ''ii dai apa la moara'' aratandu-i ca iti place la nebunie de el pentru ca iti va prinde slabiciunea. Lasa-l pe el sa faca primul pas daca vrea sa fie cu tine pentru ca altfel nu are nici un rost! Mult succes! :*