| anonim_4396 a întrebat:

Va rog dati-mi un sfat...

Am un prieten, deci suntem prieteni din copilarie, imi place foarte mult de el, eu nu stiu ce simte el dar cand ne reintilnim zimbeste, se poarta bine cu mine, ma tine de mina, kear si ne-am sarutat la un joc(desi trebuia pe obraz el a ales pe buze) Voi ce ziceti ma place sau cum?

As vrea sa-i spun ce simt dar mii frica sa nu stric frumoasa noastra relatie de prietenie.))))

1 răspuns:
| Ana_4835 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii zici mai ales dupa toate astea, nu o sa strici prieteniahappy.