| anonim_4396 a întrebat:

Va rog dati-mi un sfat...

Am un prieten, deci suntem prieteni din copilarie, imi place foarte mult de el, eu nu stiu ce simte el dar cand ne reintilnim zimbeste, se poarta bine cu mine, ma tine de mina, kear si ne-am sarutat la un joc(desi trebuia pe obraz el a ales pe buze)iar cateodata cred ca ma ignora...))))) Voi ce ziceti ma place sau cum?

As vrea sa-i spun ce simt dar mii frica sa nu stric frumoasa noastra relatie de prietenie.))))

2 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Eu zic ca te place, ar fi bine sa-l intrebi daca vreti sa fiti impreuna.Succes!

| andri22 a răspuns:

Buna nu ezita klopotzel spune orice simti ca apoi sa nu fie prea tarziu explica-i cum sta treaba si nu are cum sa se strice o relatie de prietenie din cauza asta ca ii spui, stii cum e iubirea e oarba ai mare grija, daca spui ca te-a sarutat pe buze inseamna ca ii place si lui de tine e foarte clar daca zici ca trebuia sa te pupe pe obraz si nu a vrut acolo, si atunci cand zici ca nu te baga in seama pentru ca nu vrea sa iti arate tie iubirea lui fata de tine mai ales atunci cand e cu cineva nu vor sa vada prietenii lui. Sper ca te-am ajutat, succes!kiss