| anonim_4396 a întrebat:

Hei Ssalut!
Va Rog dati-mi un sfat...))))) :*

Deci am un prieten bun din kopilarie, nu spun ca suntem foarte apropiati dar e Ok...

Mie imi place un pic de el, dar nu stiu ce simte si el
dar imi vorbeste frumos, se poarta bine, imi zimbeste, ma tine de mina, m-a sarutat (la un joc) (desi trebuia pe obraz e a ales pe buze), uneori kear ma si ignora...

Ce spuneti ma place?

Amindoi suntem foarte timizi, uneori ne rusinam cand ne vedem...

Eu nu stiu sa-i spun ca simt ceva sau nu?

Sper de data asta sa am mai multe sfaturi...vA pupp :*

2 răspunsuri:
| alexandra96alle a răspuns:

Dupa cate ai povestit mi am dat seama ca si lui iii cam place de tine, probabil te ignora fiindca este mai timid si nu isi doreste sa ti dai seama ca te place. Daca vreti sa va apropiati gasiti chesti comune care va fac sa va mai destindeti

| Biaaanca a răspuns:

Daca vrei sa il ai, spune-i. Daca nu, ramai cu premisa ca timpul le rezolva pe toate. Bafta.