| Monica700 a întrebat:

Hei.Sunt din Arges si am 15 ani.Imi place de un baiat..am vorbit in vara cu el.el zicea ca vrea sa fie cu mine dar nu avea niciun interes.dupa ce l am refuzat, a inceput scoala. Speram sa ma bage in seama dar din contra...nici nu ma saluta.S a bagat cu o prietena de a mea,uneori am impresia ca o face ca sa ma faca geloasa, avand in vedere ca numa cand sunt langa ei se pupa si chestii.Si daca o face ca sa ma faca geloasa, de ce o face din moment ce nu ma place?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca te ignora daca l-ai refuzat, ce te asteptai?

| Monica700 explică (pentru Adry05):

Faza e ca el mi-a spus ca ma place dar de fapt nu ma placea..si am auzit si din niste foste relatii de ale lui ca sta doar din plictiseala...si de aceea l am refuzat

| ArtemixAnne a răspuns:

Pentru ca el stie ca tie nu iti place chestia asta si el din contra o face..Si cum ai spus tu.el o face doar ca sa te faca geloasa.

| Monica700 explică (pentru ArtemixAnne):

Poate.dar am vazut recent ca fac chestile astea si cand nu sunt eu prin preajma. poate chiar se plac