| ineedyoudear a întrebat:

Acelasi subiect. Altceva de data asta laughing
Ce aș putea înțelege dacă cel mai bun prieten al băiatului pe care eu îl plac, îi cere părerea despre mine, pentru că eu voiam să-i știu părerea, iar el îi răspundea mereu sa-l lase big grin ce să înțeleg? Adică la întrebat de vreo 3 ori ce părere are despre mine și el de 3 ori ia răspuns să-l lase? Și încă ceva, la școală se uită cu o privire de „dezamăgire" când eu vorbesc cu alt băiat. Iar pe facebook, cu cel mai bun prieten al lui când vorbește, în discuție aduce mereu vorba de mine. De exemplu odată la întrebat de mine ce fac, apoi a spus numele unui băiat cu care vorbesc eu la școală, și l-a intrebat dacă ma combinat. Și a zis-o la modul cel mai gelos laughing știți voi la ce mă refer... așa, și când iese mereu de pe facebook îi zice prietenului lui: „hai că te las, vorbește cu (numele meu)". Nu prea știu ce să înțeleg. și prima oară când a aflat că eu îl plac, el i-a cerut părerea despre mine celui mai bun prieten.
Vă rog, spuneți-mi ce înțelegeți voi sad am nevoie de o părere :* și un sfat dacă trebuie să fac ceva happy mulțumesc, fundă :*

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E gelos si asta inseamna ca te place

| ineedyoudear explică (pentru mona):

Nu știu dacă să cred.