| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, acum 2 zile am fost la un prieten acasă si eram beată. Ma rog, aveam cheile in geaca. După ce am plecat de la el am intrat in casa si dupa in baie cu geaca. Aparent cheile le-am scos din geaca ca era buzunarul desfăcut. La prietenul meu acasă nu sunt. Si va rog unde ar putea sa fi ca am cautat peste tot si cred ca dau foc la casa dacă nu le gasesc. Va rog.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Beata la 13 ani? Ai viitorul asigurat, fetito!
Cheile ca cheile dar himenul mai este intact?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mai cauta in baie, poate au cazut pe jos si au intrat sub vreun dulap sau ceva.

| Hehdhdjeheh a răspuns (pentru Aasdfghj):

Le-am cautat inclusiv si in cosul de rufe deci nu sunt

| Aasdfghj a răspuns (pentru Hehdhdjeheh):

Esti sigura ca le-ai scos din buzunar si le-ai pus undeva? Poate au cazut in toaleta?

| Andreeush a răspuns:

Poate le-ai pierdut în drum spre casă.