| Inaemma a întrebat:

Hei TPU am nevoie de un sfat,cum credeti ca l-as putea face pe prietenul meu sa inteleaga ca nu pot pleca cu el si prietenii lui la mare. I-am spus deja ca nu ma lasa parintii dar nu vrea sa inteleaga si imi cere sa insist, am facut-o deja dar nu vor cu niciun chip..alte solutii?

Răspuns Câştigător
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Daca as fi in locul tau, i-as spune ca daca tine la mine trebuie sa imi inteleaga situatia plus ca ar mai fi alte ocazii... sper ca te-am ajutat cat de cat.

1 răspuns:
| Karrii a răspuns:

Pur si simplu spune-i ca nu poti..ca nu te lasa. Daca te iubeste sau macar tine la tine, atunci te va intelege si nu va mai insista. Daca nu, e cazul sa-ti pui semne serioase de intrebare. Cati ani ai, apropo?:-)