| dx20 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare. Ce inseamna atunci cand te mananca sanii in mod special in zona sfarcurilor?
Pe mine ma mananca de vreo 3 sau 4 zile si nu stiu ce sa fac.

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nimic rau, probabil esti in perioada de maturizare happy

| dx20 explică (pentru evenso):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

evenso
| evenso a răspuns:

Deci ori esti in perioada de crestere si dezvoltarea sanilor poate avea acest "simptom" ori este un semn de stimulare ( excitatie ) sau chiar poate fi si in timpul sarcinii.

| Aduutza1993 a răspuns:

Pai eu stiam ca daca te mananca sanii iti cresc. Si daca te dor inseamna ca ai poftit la ceva tongue

| janynefeaver a răspuns:

Poate fi o simpla iritatie sau un semn al maturizarii.
Foloseste crema de galbenele si vei scapa de mancarimi.

| Corinnààà a răspuns:

O sa dai laptic.

| nicolae26 a răspuns:

Ai relatii intime fff des? Ti se intaresc sfarcurile?