| AnkaAncuta a întrebat:

Hei TPU am o intrebare funny pentru baietii si fete... sa presupunem ca locuiti la bloc in ap. si uitati sa incuiati seara usa de la intrare cu cheia/iala iar a doua zi va treziti langa un baiat/fata necunoscut/a cum ati reactiona laughing))))
Funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Eu cred că aş ţipa şi pe urmă l-aş împinge jos din pat laughing încercând să-i car nişte pumni in meclă şi pe la costiţe laughing)

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca e nepoata vecinei de la parterlaughing nu imi pare rau, dar daca e chiar vecina de la parter, o impusc laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Daca e fata si e buna nu vad care e partea rea o.O

| Wøodenpints a răspuns:

Și ăla lângă care te trezești să fie mai tuciuriu așă, nu? Că ăștia încearcă ușile.
Și probabil dacă tot a intrat într-o casă străină, ar fura chestii, nu s-ar culca lângă mine.

| qMiruq a răspuns (pentru Wøodenpints):

Doamne ce nebun(ă) eşti rolling on the floor)))))))))))!

| Wøodenpints a răspuns (pentru qMiruq):

Păi vezi dacă nu dormi cu bâta de baseball în pat ca mine.

| qMiruq a răspuns (pentru Wøodenpints):

Eu cred că aş ţipa şi pe urmă l-aş împinge jos din pat laughing încercând să-i car nişte pumni in meclă şi pe la costiţe laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boxul il tin in sifonierul de alaturi, nu imi e greu sa-l iau happy.

| deny2013 a răspuns:

Sincer...m-as panica!winking

| Alinuta1234565 a răspuns:

Hey! Eu sincer l-as intreba:Buna? Ce faci? Cum ai dormit? Apoi m-as duce la bucatarie si i-as da cu o tigaie de cap!laughing

| Stefysweet a răspuns:

Pai eu cred ca as fi putin O.O cand las vedea dar daca e dragut poate as sta cu el de vorba iar daca ar fi fata ce-as face as da-o afara din casalaughing)