| Steff7100 a întrebat:

happy.
am o problema nu chiar rea, dar nici buna.
de ieri seara mi-a aparut o umflatura la sanul drept care ma doare destul de tare. ceea ce ma ingrijoreaza este faptul ca este chiar sub sfarc, foarte aproape. am mai avu dureri mult mai slabe, atunci cand au inceput sa mi se dezvolte sanii.
e normal?
I s-a intamplat cuiva?
i-am spus mamei si a spus ca daca nu imi dispare in cateva zile, ma voi duce la medicul de familie, dar vreau sa stiu daca i sa intamplat cuita
vreau raspunsuri cat mai rapide, si catmai serioase.
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Astfel de dureri nu prezic nimic bun, nu sunt normale, asa ca nu mai intarzia si mergi la endocrinolog, el te poate lamurii

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Mie personal nu mi s-a intamplat, dar cred ca cel mai bine ar fi sa mergi cat mai repede la medic, sa nu fie ceva grav.Bafta!happy

| Steff7100 explică:

Mama mi-a spus ca poate am poftit ceva, si nu mi s`a dat, asa ca am pus o "compresa", cu apa rece, si de dimineata am realizat ca sa mai desumflat un pic, nu ma mai doare asa de tare.
Cel mai probabil am poftit ceva, sau nu stiu thinking
Credeti ca in cazul asta ar mai trebui sa merg la medic? sad