| ILoveHandball a întrebat:

Hei TPU am si eu nevoie de un sfat, o parere va roog...deci am pus o poza pe facebook cu niste motoare, apoi un baiat pe care il cunosteam doar din privire a comentat cu o poza gen 2 indragostiti, la fel am facut si eu pana cang am ajuns sa avem fiecare cate 5 poze diferite in comm'uri,in fine o prietena s-a bagat si a comentat"cu cine?" baiatul respectiv a comentat ca cu el apoi mai multe prietene ma felicitau si habar n-am de cevau facut asta,apoi el a spus ca l-am enervat,dar nu se referea la mine ci la noi toate,dupa a intrebay cine il pupa si pe el iar o prietena a spus ca eu eu atunci i-am spus sa taca si apoi el a spus ca s-a suparat ca nu e bagat in seama( toate astea s-au intamplat in comm'uri) eu nu am avut nici o conversatie cu el,nici macar el: ceau eu: heiii... dupa asta cand am mai primiy un comm de la el am inceput sa trrmur cu toate ca nu stiam de ce,intrebarea mea e daca el a spus totul la gluma, sau rra serios?

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Când te gândești să mai treci și prin viața reală să ne anunți.

| Starrsii a răspuns:

Din ce zici tu nu prea dar cine ştie poate el te place de mult timp şi acu are curaj să îţi zică câteva cuvinte. Tu şti mai bine dacă este un tip serios sau glumeţ. Așteaptă câteva zile să vezi dacă chiar vrea să se împrietenească cu tine sau doar a vrut să râdă de tine.