| Faiery a întrebat:

Hei, TPU, am si eu o intrebare. Dau fundita la cine e la obiect.
Asadar, am auzit ca s-ar da niste teste la inceput de an scolar ca sa se observe nivelul elevilor. Am auzit ca s-ar da la nivel national. E adevarat? Si se da la toate materiile? Asa am auzit, dar mi se pare cam absurd sa se dea o lucrare de genu' la muzica/desen/religie sau materii asemanatoare.
Vorbiti doar in cunostinta de cauza, va rog.

Răspuns Câştigător
| ζøvعღ a răspuns:

Testele se dau dar doar la materiile mai importante cum ar fi:mate,romana,fizica,chimie, geografie, biologie...nu la nivel national ...de obicei se dau ca profesorul sa vada nivelul fiecarui elev si bineinteles al clasei. Sper ca te-am lamurit. Funda?:*