| IngerCazator a întrebat:

Am un prieten cu care m-am certat. Cine vrea sa stie de ce ma cercat intrat aici, este prea mult de sris http://www.tpu.ro/......credeti_1/
Deci ieri seara el m-a sunat si mi-a zis sa-l iert pentru ca a zis asta pentru ca avea niste probleme in familie si nu vroia sa-mi zica ca nu poate sa fie cu mine momentan, nu vroia ca eu sa plang si a preferat modu asta. Mi-a zis ca in nici un caz nu mar forta sa facem asta doar daca vreau eu. Si acum vrea sa se impace cu mine. Voi ce ziceti eu parca l-am crezut pentru ca el mi-a zis mai demult ca are niste probleme in famlie. DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti naiva tare de tot, omu are 19 ani vrea sex si distractie

| bybyu a răspuns:

Ar trebui totusi sa ii mai dai o sansa cu conditia ca data viituare sa iti spuna adevarul pentru ca o relatie nu poate fi cladita pe minciuni.

| suntserios a răspuns (pentru bybyu):

O naiva da sfaturi la alta naiva.
ce relatie, ce adevar intre una d 14 ani si unu de 19 care vrea sa se distreze cu ea?

| bybyu a răspuns (pentru suntserios):

Scuze aici chiar am gresit pentru ca nu aam citit varsta ai dreptate ar trebui sa se desparta de el in urmatoarea secunda

| VivianneN a răspuns:

Draga mea, nu te lasa dusa de val. In link-ul pe care l-ai lasat. el sustinea ca era beat, acum faptul ca are probleme in familie. Te minte cum vrea el, doar ca sa-i faci jocul.El nu are intentii serioase cu tine, ceea ce e din start un motiv pentru care sa-l parasesti. Da-i pace, ai o viata de trait. nu ti-o irosi cu 'prostii' de genu happy. :*

| bybyu a răspuns (pentru VivianneN):

Scuze nu stiu unde imi era candul.Ar trebui sa il paraseasca din start