| Ella_9296 a întrebat:

Buuuun ...am cunoscut un tip,acum multe luni,pe Omegle ( stiu ca sunt multi tipi ciudati,dar nu, el nu este asalaughing ). Vorbim de atunci aproape zilnic pe Facebook..ne intelegem foarte bine.El este din UK, si la un moment dat mi-a intrebat daca ar fi OK sa ma viziteze..si eu am ramas:poker face laughing)). Adica...eu mereu am fost mai paranoica si m-am gandit la tot felul de perversi de pe internet,dar el este chiar un prieten foarte bun, si cred ca pot avea incredere in el. Voi ce parere aveti despre asta? happy

1 răspuns:
| Bibii08 a răspuns:

Eu spun sa te vezi cu el dar mai ia-ti cativa prieteni cu tine ca sa te ferestii de orice pericol. Fundaaa?