| Oprea_Andra_1994 a întrebat:

Buna,acum aproape un an am cunoscut un baiat, ne intelegem foarte bine.El este plecat din tara dar totusi vorbim 3-4 ore pe zi. Abia astept sa vina in vacanta si sa ne distram.Din pacate e tin mai mult la el decat el la mine si chiar sunt putin indragostita cu el si stiu ca el nu ma plac, desi e mai mare decat mine si el zice ca nu vrea sa stea cu fete mai mici.Ce pot face?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Abbcdd a răspuns:

Buna, daca el nu este interesat sfatul meu este sa ramaneti doar prieteni, tu gaseste-ti pe cineva care sa te placa si care sa fie aproape de tine. Daca sta in alta tara si e mai mare ca tine sunt sanse foarte mari sa te insele daca va veti cupla. Succes:*

1 răspuns:
| Calin_Valeriu_Cosmin_1982 a răspuns:

Mai isista speranta moare ultima succes