| AdelinaSociu a întrebat:

Ce faceti in timpul liber cand va plictisiti? Nu neaparat pe calculator! FUNDA

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Ma apuc si caut prin casa(gasesc multe chestii pe care uitasem ca le am), ma fardez, caut melodii noi (pot fi de la formatia mea preferata sau nu), fac bratari impletite din ata, desenez, imi fac parul, descarc melodii pe telefon, ma uit la un film (asta se intampla mai rar), caut pe net ceva care mi se pare interesant si despre care vreau sa aflu mai multe, ma dau cu oja, dau raspunsuri pe TPU, citesc bancuri, mananc cate un mar (suna ciudat, dar asta faclaughing ), imi fac poze (si asta se intampla mai rar), citesc reviste mai vechi. Cam asta fac eu. Sper ca ti-am dat vreo idee ce sa faci cand esti plictisithappy

| AdelinaSociu explică (pentru ViVi99):

Multumesc!

| ViVi99 a răspuns (pentru AdelinaSociu):

Cu placerehappy

6 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Ma plimb mult, vad un film cu prietenii, relationezi cu ceilalti la o cafea etc.Tu?tongue

| Dariusuu a răspuns:

Cred ca esti in pana de idei, iesi la o plimbare cu prietenii ca e frumos afara.

Te-am pupat.

| KristalPop a răspuns:

Fac ore în plus de antrenament, mă duc cu prietenii la o bere.

Răspuns utilizator avertizat