| Biancamaria9 a întrebat:

:*sad. De 3 zile incerc sa intru pe Messenger, dar tot mi se blocheaza dupa ce ma loghez si ma pune sa il inchid avand doar alegerea 'cancel'. Am mai cautat metode. Am dezinstalat si instalat iar - Nu a mers.
Am instalat altu mai vechi in speranta ca v'a merge - Nu a mers
Am facut cam tot posibil...
Va rog, am nevoie de ajutorul vostru! Funda!happy [P.S. scuzati categoria]

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| BeStMaN a răspuns:

Ori ai un virus si sa verifici PC-ul ori e vina unei piese din unitate care merge greu si se blocheaza mi sa mai intamplat mai bine iti reinstralezi windowsul

| Biancamaria9 explică (pentru BeStMaN):

Da, exact asa. Dar nu gasesc.straight faceangrycrying... cum pot cauta mai usor? :[