| alexia884734986 a întrebat:

Eu am o catea care a fatat un pui. Tatal meu vrea sa-i dam puiul unui alt om or sa-l duc la bunicii mei.La bunici am deja doi caini mai mari si bunicii mei nu doresc sa le dam puiul pana creste mai mare.Asa ca tatal meu auzind acestea s-a hotarat sa o dam unui om.
Ce sa fac? Am si plans...
Dau funda
Intrebare cred ca e cringe pentru voi sad

Răspuns Câştigător
| Gino_Giuseppe_1988 a răspuns:

Nu e deloc cringe. Spune-i tatalui tau direct in fata ca nu vrei sa il dai. Daca nu intelege, zi ca el, si cand vine omul sa il ia, pitestel prin casa, dar asigurate ca nu face zgomot, si nu o sa stea ala pana cand gaseste taicatu cainele si pleaca. Funda?