| RogerTaylorLover a întrebat:

Îmi place de un băiat din clasă. Am 13 ani și sunt a 7-a. Cred că și el mă place. De ce cred asta? Ei bine, vorbim destul de des pe mesaje și la școală vorbim în aproape fiecare pauză, face glume în jurul meu și mă face să râd și l-am prins de câteva ori zâmbindu-mi. Aș vrea să îi spun că îmi place, însă sunt ft ft ft rușinoasă și nu vreau să mă fac de rahat. Ce să fac? Dacă nu mă place? Vă rog să mă ajutați. Mulțumesc mult! Fundă pentru cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| Crisloree a răspuns:

Hei, îl poți întreba pur și simplu ce crede despre tine. Cum te vede el și dacă ii pari simpatica. Nu e nimic rusinos în a place pe cineva. Dacă nu te place, iti va spune și gata.

| RogerTaylorLover explică (pentru Crisloree):

Hei! Mulțumesc de răspuns, mai aștept câteva. Însă chiar îmi e rușine rău. Cum să îi spun? Când? Unde? crying(

| RogerTaylorLover explică (pentru Crisloree):

Hei! Mersi de răspuns. Dar cum să îi spun? Când să îi spun? Unde? crying((( și sincer îmi este ft rușine, în clasă dacă greșesc un cuvânt mă fac roșie ca roșia la față

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poți să îl întrebi dacă te place.

| RogerTaylorLover explică (pentru Andreeush):

Nu pot așa pur și simplu, cum îi spun? În față sau virtual? Și când sad

| Andreeush a răspuns (pentru RogerTaylorLover):

Poți să îi scrii.