| rainbowcity a întrebat:

Nu credeam ca o sa ajung intr-o astfel de situatie dar se pare ca m-am inselat..nu mai am nicun prieten.Inainte aveam doua foarte bune prietene dar una s-a mutat in alt oras si cealalta s-a distantiat de mine(nu stiu care este cauza deoarece nu i-am facut nimic), am mers mereu pe premisa ca decat multi prieteni si rai mai bine putin si buni.Nu stiu ce sa mai fac ma gandesc ca este vacanta si eu stau in casa pentru ca nu am cu cine sa ies,zilele acestea am avut o problema de familie si nimeni nu m-a sunat sa ma intrebe ce mai fac sau cum ma simt... Daca ma puteti ajuta cu un sfat, e binevenit.

Răspuns Câştigător
| Adelina1998B a răspuns:

Buna! imi pare foarte rau de situatia in care esti sad, Ti-as fi aproape eu dar stau in Arad si nu cred ca suntem aproape, eu zic sa te duci la fost ta prietena si sa o intrebi ce are, de ce se comporta asa cu tine, incearca la scoala sa te bagi in seama cu lumea sa-ti faci din nou prieteni sa moara de ciuda ceilalti, dar trebuie sa ai foarte mare grija la comportamentul tau, trebuie sa fi buna sa-i ajuti pe ceilalti din jur si sa nu-ti bati joc de cei care nu au trebuie cu tine crede-ma ca asa vei avea multi prieteni si multi vor vrea sa fie prieteni cu tine, daca vrei mai multe informatii poti sa-mi dai un mesaj :*, te pup mult succes!

| rainbowcity explică (pentru Adelina1998B):

Multumesc de raspunsul tau:*problema e ca vechea prietena nu era atat de prietena pe cat am crezut-o, de aceea nu am mai cautat-o si au trecut cateva luni bune de atunci.Referitor la comportament am ajutat pe toata lumea cum am putut si nu consider ca am facut vreun rau la nimeni. Sper sa treaca aceasta situatie pentru ca e groaznic sa nu ai niciun prieten adevarat.sad

| LiviuCristy a răspuns (pentru Adelina1998B):

Fain mesaj! Bun raspuns de acord cu tine happy

| Adelina1998B a răspuns (pentru LiviuCristy):

:*

| Adelina1998B a răspuns (pentru rainbowcity):

Ahh..asta ii foarte rau sad ..Nu am ajuns in situatia asta si nici nu as vrea. Sper sa fie totul bine! ..Referitor la zisa ''PRIETENA'' daca te evita nu stie ce pierde, din cate am vazut iti merge mintea si pot sa spun ca esti chiar de treaba, chiar nu stiu ce au ceilalti, de ce nu te baga in seama, dar iti zic eu in cel mai scurt timp o sa se schimbe totul :*, iti promit! si sper ca o sa aud asta de la tine daca vrei s amai tinem legaturahappy, trebuie sa crezi in tine si vei rezolva totul :*

| LiviuCristy a răspuns (pentru rainbowcity):

Cati ani ai? Daca nu te superi...

| rainbowcity explică (pentru LiviuCristy):

16:d

| rainbowcity explică (pentru Adelina1998B):

Multumesc muult:*chiar m-au ajutat raspunsurile tale:*si eu sper sa tinem legatura happy