| StefiiLove a întrebat:

Hei TPU...
Peste putin timp este ziua mea si as vrea un telefon.As vreea Samsung Galaxy SII sau Iphone 5.Stiu ca Iphone 5 este mai performant dar isi merita banii? Sau e mai bine sa iau un Samsung?
Va rog ajutati-ma!
Funda! Si fara rautati.

14 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De ce nu îți iei direct Samsung SIII? Ar fi mai bun!

| StefiiLove explică (pentru Azµre):

Nu imi place design-ul..Nu stiu de ce dar nu imi place

| Azµre a răspuns (pentru StefiiLove):

O întrebare tu iei u ntelefon după cum arată? Nu după ce știe să facă?

| StefiiLove explică (pentru Azµre):

Nu...Dar as vrea sa aiba ecranul mai mare...petrec foarte mult timp pe telefon

| StefiiLove explică (pentru Azµre):

Scz ma gandeam la gio... Daca te referi la sgs3 zici ca e o caramida....sunt fata si nu cred ca mi-ar placea sa car un ditamai telefonul.nu te supara e doar parerea mea

| Azµre a răspuns (pentru StefiiLove):

Poți opta pentru varianta mini. Este finuț și micuț și are cam aceleași performanțe ceva mai mici dar e ok!

| ORDKEO a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun despre Iphone, dar iti pot spune despre samsing s2, am si e ff finut si ff bun.il recomand.

| Dafii a răspuns:

Din cate se spune cica Iphonul este praf ca si constructie, adica daca l-ai scapat odata pe jos s-a spart tot ecranul si s-a facut varza. Acum nu stiu ce sa cred, dar am vzt ca p net sau facut si cateva filmulete pe baza acestei discutii. eu as opta pentru. S2 pentru ca e mult mai bun decat S3 si mai bun da Iphonul, am o colega care are un astfel de telefon si e fff bunwinking.

| marlboroYkent a răspuns:

Cumparati un Samsung este mult mai bun ca iphone garantez! Am si eu un iphone 5 si un galaxi mini s2.Este performant iphone-ul dar nu face fata la nici un galaxy e praf

| lov318 a răspuns:

Mergi pe Samsung. Pe i-phone te costa orice aplicatie

| TokioHotel a răspuns:

Am tinut in mana ambele telefoane. Iphone 5 nu mi se pare atat de eficient si bun..Parerea mea este ca Iphone 4 S este mai tare decat 5..Si Samsung s3 este cel mai bun telefon pe care l'am vazut..Navighezi usor pe internet,poti descarca multe jocuri,muzica la fel,poti descarca multe aplicatii,are social hub,chaton,inregistrare,calculator,Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa
- Voice memo/dial/commands
- Predictive text input (Swype), android, MMS, Email, Push Mail, IM, RSS, HTML, Adobe Flash, Stereo FM radio with RDS

| GhinetValentin a răspuns:

Sa stii ca eu am un telefon Samsung Galaxy gio de aproape un an.Sa stii ca merge foarte bine si sunt multumit de el, eu ti-l recomand, daca vrei uitate pe google la poze cu el si vezi daca iti place!

| StefiiLove explică (pentru GhinetValentin):

Nu vreau gio pentru ca seamana cu al meu:Samsung galaxy y