| Bianca298 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog mai multe amanunte despre cartile de la chic.
Dau funda :*

1 răspuns:
| Ruxandra_Maria_1994_OIa4 a răspuns:

Hmmm, pai sa vedem, cartile sunt destul de actuale, adica trateaza subiecte destul de comune, banii, sexul, goana dupa cumparaturi, infidelitatea etc. de obicei in centrul actiunii sunt personaje feminine, actuniea se petrece in mai toate cartile ori la Londra ori la New York, cu toate ca sunt autori diferiti. cartile sunt foarte frapante, "Diavolul se imbraca de la prada" este una din cele mai reusite dupa parerea mea, pe mine m-au captivat mult timp cartile astea. daca te atrage genul, le recomand cu mare drag.